Монтаж кондиціонера

Монтаж кондиціонерів повинні виконувати досвідчені фахівці, тільки в цьому випадку буде забезпечена висока надійність обладнання, і в майбутньому не буде потрібно ремонт техніки.

Правильно підібраний і встановлений кондиціонер дозволить підтримувати в офісі або житловій квартирі комфортну для людини температуру.

Ціни на стандартний монтаж кондиціонерів і спліт-систем в Києві (всі матеріали включені, траса до 3 метрів).

Площа приміщення

Потужність,BTU

Ціна,грн

Монтаж кондиціонера 10-25м2

7000-9000

2800

Монтаж кондиціонера до 35м2

12000

2850

Монтаж кондиціонера до 50м2

18000

3200

Монтаж кондиціонера до 70м2

24000

3500

Монтаж кондиціонера до 85м2

30000

4100

Монтаж кондиціонера до 100м2

36000

4550

Монтаж кондиціонера від 120м2

от 40000

договірна

 

 

Що входить стандартний монтаж кондиціонера в Києві і області.

Найбільш зручний варіант, як для офісу, так і для квартири - пакетний, тобто вибір стандартного пакета монтажу, коли усі послуги виконує одна компанія. Якщо перед установкою спліт-системи ціна тільки за установку є саме тим, що Ви шукаєте, рекомендуємо отримати індивідуальну консультацію у нашого фахівця.

Під «стандартними» умовами розуміється установка кондиціонера в квартирі, на підприємстві або в офісі однієї компанією. При цьому повністю виконуються всі операції, від кріплення до підключення і налаштування. Якщо у замовника вже виконана частина робіт, і його цікавить тільки установка, підключення або налаштування, зверніться до нас.

В індивідуальному порядку ми визначимо вартість робіт для кожного конкретного випадку.

В термін «стандартний монтаж кондиціонера» включені наступні операції:

- доставка на місце обладнання в межах міста Києва;

- прокладка траси для передачі фреону між внутрішнім і зовнішнім блоками, довжиною до 3 метрів;

- свердління отворів в стінах;

- монтаж зовнішнього блоку на зовнішній частині стіни;

- установка внутрішнього блоку в приміщенні;

- прокладка кабелю-каналів необхідної довжини;

- прокладка силового кабелю (не більше 3 м).

Після завершення монтажу кондиціонера, наші установники проведуть тестування системи і при необхідності, її налаштування. А також проконсультують замовника, як підібрати найоптимальніший режим системи кондиціонування.

Якщо потрібні відступи від стандартних умов монтажу кондиціонера, такі як велика товщина стіни, подовжені фреонова траса або силовий кабель, вартість робіт буде збільшена. В цьому випадку при установці кондиціонера в Києві, ціна послуги буде визначена монтажником в ході індивідуальної консультації.

 

Як проводиться прокладка

Найнадійнішою і естетичної вважається прокладка комунікацій в штробі з наступним оштукатурюванням. Але якщо стіни бетонні, то вартість штробірованія буде суттєвою. У деяких випадках вартість прокладки траси в бетонній стіні вдається знизити, якщо траса проходить на лоджії без заглиблення.

Використання для траси пластикових кабельних каналів значно знижує вартість системи. Але канали, укріплені на стінах, псують зовнішній вигляд приміщення і не завжди поєднуються з дизайном.

 

Нижче позначені ціна на прокладку додаткової фреонової траси.

 

Потужність,кВт

 Одиниця виміру,м.п.

Ціна,гривня

до 3,5 кВт

м (погонний)

300

до 5,5 кВт

м (погонний)

350

до 8 кВт

м (погонний)

500

 

Вартість штробления під фреонову трасу Ш / Г 60х50 мм


Важливі моменти при установці кондиціонера на стадії ремонту.

Стандартний розмір траси для комунікацій становить 60х50 мм (ширина х глибина). Найзручніше закладати трасу для фреонопровіда під час ремонту. В цей час всі роботи можуть бути виконані без шкоди для обробки. Але наші фахівці здатні виконати штроблення стін навіть у відремонтованому приміщенні.

Починати потрібно з складання схеми і замірів на місці. Наші майстри виконають проект з урахуванням побажань замовника. При цьому враховуються:

- тип і модель кондиціонера;

- кількість блоків, зовнішніх і внутрішніх;

- місце розміщення кожного внутрішнього блоку.

 

Матеріал стіни

 Одиниця виміру,м.п.

Ціна,гривня

кирпіч / пеноблок

погонний метр

100/150

бетон

погонний метр

от 170

монолит / залізобетон

погонний метр

от 190

 

Демонтаж устаткування

Демонтувати кондиціонер - завдання не менш трудомістка, ніж його установка. Ми не рекомендуємо намагатися знімати його самостійно або доручати роботу будівельній бригаді загального призначення, що не має спеціальних знань і навичок.

Пропонуємо два типи демонтажу:

- зняття пристрою, але зберегти фреону, для ремонту і подальшої установки кондиціонера. Такий варіант практикується при переїзді на нову квартиру. У цьому випадку важливо, щоб операція не викликала будь-яких пошкоджень зовнішнього і внутрішніх блоків.

- демонтаж пристроїв, які не планується використовувати. Але і в цьому випадку не варто економити, наймаючи непрофесіоналів - адже зберігається можливість пошкодити фасад, інтер'єр приміщення, або обладнання, розташоване на нижніх поверхах будівлі.

Якщо демонтаж проводиться із збереженням працездатності пристрою, попередньо слід перевірити його.

При цьому потрібно закачування в зовнішній блок інертного газу (азоту). Це допоможе підтримати рівень фреону і запобігти попаданню в систему кисню, що викликає окислення. Якщо це станеться, блок швидко вийде з ладу на новому місці.

 

Розцінки на демонтаж кондиціонерів

 

Вид робіт

Потужність,кВт

Ціна, гривня

Демонтаж

до 2,8 кВт

800

Демонтаж

до 3,5 кВт

950

Демонтаж

до 7,1 кВт

1100

 

 

Розцінки на монтажні роботи

При покупці кондиціонера необхідно відразу ж враховувати, що при установці кондиціонера в Києві, ціна може здатися Вам істотною.

І хоча цілком виправдано бажання заощадити, потрібно розуміти, що «дешево» далеко не завжди означає «якісно». Слід знайти баланс між вартістю робіт і їх якістю. Адже якщо при монтажі кондиціонера будуть допущені помилки, для їх виправлення доведеться вкладати додаткові кошти. А в деяких випадках - витратитися на демонтаж і ремонт дорогого пристрою.

Таким чином, якщо ви знайшли мінімальні ціни в місті, це абсолютно не означає, що в майбутні додаткові витрати не перекриють уявну «економію». І вам не доведеться переплачувати за виправлення допущених помилок.

Ми призначаємо остаточні ціни на свої роботи тільки після огляду місця проведення робіт і виконання вимірів. Тому пропонуємо для оцінки вартості зорієнтуватися по таблиці «стандартних» параметрів, а потім звернутися за індивідуальною консультацією.


Від чого залежить вартість монтажу кондиціонера?

Головний параметр, від якого залежить вартість установки кондиціонера, площа приміщення. Вона визначає модель пристрою. Найчастіше визначити потрібне значення можна по таблиці.

Але слід враховувати, що наведені дані умовні і відповідають стандартній висоті стель - 2,5-3 м при мінімумі людей і техніки. Для більш точного розрахунку потрібно враховувати кількість людей, працюючої техніки, площа скління, сторону світла, на яку виходять вікна, середню температуру на даній широті і багато інших даних. Визначити їх все допоможе тільки індивідуальна консультація.

Табличні дані допоможуть орієнтовно ознайомитися з порядком цін і будуть досить точні для квартир стандартного планування. У більшості випадків встановлення кондиціонерів, ціна пристрою для квартири, обійдеться дешевше, ніж в офіс або виробниче приміщення. Площа квартири зазвичай менше, і не потрібно враховувати додаткові параметри при роботі.

Ми зможемо встановити кондиціонери в будь-яке приміщення, від 5 квадратних метрів до 140 і більше. Також ми пропонуємо знижки при замовленні на установку декількох пристроїв.

Від площі (і обсягу) приміщень залежить найбільш важлива характеристика встановлюються кондиціонерів - їх потужність. Чим більше потужність, тим більше і важче потрібно двигун і радіатор. Тому вартість установки кондиціонерів більшої потужності буде вище.

Також ціна залежить від типу обладнання, яке потрібно встановити. Найбільш дорогими є:

- канальні;

- касетні;

- напольно-стельові

Тоді, як найбільш прості і дешеві в монтажі:

- настінні;

- колонні.

Вартість робіт залежить від терміновості. Часто про те, що потрібно встановити кондиціонер, власник квартири або офісу згадує в момент, коли літня спека в розпалі. І тоді він потрібен терміново - найкраще, на вчора. Але за терміновість доведеться доплачувати.

Якщо хочете заощадити, задумайтеся про встановлення кондиціонера заздалегідь, на початку весни. Або відкладіть роботи на осінь.

 

Особливості мульти-спліт систем

Мульти-спліт система, що складається з одного зовнішнього і декількох внутрішніх блоків, отримує все більш широке поширення.

Мульти-спліт системи стали оптимальним рішенням для офісів і квартир.

Вони також часто використовуються для декількох приміщень, їх внутрішні блоки віддають тепло через один зовнішній. Перед тим, як почати установку, слід підібрати тип пристрою, схему робіт, інші чинники.

 

Установка кондиціонерів канального типу

При установці канальних систем в квартирі, офісному приміщенні або на комерційному підприємстві вартість робіт буде залежати від того, скільки буде підключено кімнат.

Внутрішній блок розміщується за підвісною стелею, розподіляючи повітря по воздуховодам, також замаскованим під стелею. Це дозволяє використовувати для охолодження декількох кімнат в квартирі тільки один блок. Вартість установки такого устаткування залежить від довжини повітропроводів і їх конфігурації.

Але якщо потрібно підтримувати в кожному приміщенні певну температуру. Для контролю температури потрібно закріпити на кожному повітроводі термостати або клапани з електроприводом, що дозволяють вручну або автоматично регулювати температуру на кожному з виходів. Однак в цьому випадку вартість монтажу кондиціонерів може значно зрости.

 

Установка кондиціонерів касетного типу

Якщо ви вирішили встановити кондиціонер касетного типу, ознайомтеся з нашою пропозицією. Внутрішній блок такого пристрою також монтується в підвісну стелю. Вихідна решітка відповідає за розмірами плитці підвісної стелі типу «Армстронг», 60х60 см і відмінно вписується в інтер'єр будь-яких підвісних систем.

Але потрібно враховувати, що при установці касетного кондиціонера в вартість робіт увійде і ціна стельової підвісної системи.

Але висока вартість установки цілком окупається завдяки можливості розподілу повітряних потоків. Такий блок один здатний замінити чотири стандартних настінних внутрішніх блоку спліт-системи.

 

Установка стельових кондиціонерів

При установці внутрішнього блоку на стелю можна обійтися без підвісної стельової системи. Він не займає місце на стінах, а охолоджене повітря опускається паралельно підлозі, а не вздовж стін. Це забезпечує більш рівномірне і якісне охолодження. Хоча монтаж на горизонтальну стельову плиту необхідно робити з запасом міцності і надійності.

 

Послуги професійних альпіністів 

У деяких випадках установку або зняття кондиціонерів неможливо провести без залучення професійних альпіністів.

Особливо, якщо місце установки зовнішнього блоку вибрано нестандартно.

Така послуга істотно збільшує вартість робіт, але зате не потрібно враховувати розташування вікон або інші обмеження.

А в деяких випадках за рахунок скорочення магістралі вартість робіт навіть не збільшується.

Послуги альпініста виключають ризик пошкодження обладнання під час монтажу і демонтажу зовнішнього блоку кондиціонера або фасаду будівлі.

Вибираючи постачальника послуг, віддавайте перевагу тому, хто пропонує найбільший перелік виконуваних дій і дає їх повний опис, щоб потім не виникало різночитань. Таких підхід дозволить уникнути несподіваного збільшення кошторису після початку робіт через «несподіваних» ускладнень. Дуже часто низькі заявлені ціни означають, що в перелік послуг не включені «супутні» і «додаткові» операції, за які доведеться доплачувати окремо.

Правильний монтаж кондиціонера - неодмінна умова того, що в майбутньому пристрій зажадає мінімального технічного обслуговування і ремонту.

А термін його експлуатації буде максимальним.

0