Про нас

Багаторічний досвід компанії КліматБит і наших співробітників допоможе Вам підібрати і купити техніку і комплектуючі, які враховують Ваші потреби і бажання.

З огляду на жорстку конкуренцію на ринку побутової техніки, ми з розумінням ставимося до питань знижки, на будь-яку групу товарів.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дає можливість почути всі побажання і вимоги і допомогти втілити в життя технічно правильні рішення щодо вибору кондиціонування приміщень будь-якої складності.

Сучасний ринок насичений кліматичної технікою, вентиляційним обладнанням, комплектуючими матеріалами для ремонту і установки устаткування і пропонує безліч брендів, таких як:

· MITSUBISHI Heavy

· MITSUBISHI Electric

· LG

· OLMO

· TOSHIBA

· COOPER&HUNTER

· GREE

· MIDEA

· DAIKIN

· PANASONIC

Іноді таке розмаїття збиває з пантелику, як вибрати продукт, щоб він задовольнив Ваші бажання і відповідав всім технічним характеристикам за помірну ціну.

Для цього покупцеві необхідні консультанти, які зможуть допомогти у виборі кліматичної техніки, підібрати правильно потужність, тип обладнання і торгову марку.

Робота в ряді компаній постачальників кліматичного обладнання за довгі роки допомогло отримати нашим співробітникам безцінний досвід, бачення того, як потрібно спілкуватися з покупцем.

Наше завдання, доступною мовою для покупця, пояснити і допомогти вибрати відповідне для нього кліматичне обладнання.

Саме такий підхід виручає нас і дозволяє вчасно і якісно надати послуги на високому рівні.

Наша компанія КліматБіт виконує повний спектр послуг з вентиляції та кондиціювання.


Швидко зорієнтуватися і структурувати основні дані товару Вам допоможе наш сайт.

Виберіть потрібну категорію товару, у нас Ви знайдете такі розділи кліматичної техніки:

Кондиціонери - настінні кондиціонери, мобільні (переносні), напівпромислові системи.

Запчастини - компресора для кондиціонерів, турбіни внутрішнього блоку, крильчатки зовнішнього блоку, двигуни зовнішнього і внутрішнього блоку, конденсатори, чотирьох ходові клапана, сервісні вентилі.

Осушувачі повітря, очисники та зволожувачі повітря, водонагрівачі, електроконвектори, теплові завіси, вентилятори.

У нас Ви можете вибрати кондиціонер будь-якої марки і отримати офіційну гарантію та товар, а також гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Також наш сервісний центр, надасть якісний ремонт НЕ гарантійних кондиціонерів, заміни компресора будь-якої потужності, під ключ, при цьому ціни на послуги ми намагаємося тримати одними з найнижчих.

Ремонт і заміна можлива як в сервісному центрі, а також з виїздом на об'єкт.

Приємних покупок.

0