COOPER & HUNTER - НАЙКРАЩІЙ ВИБІР
COOPER & HUNTER - НАЙКРАЩІЙ ВИБІР
MITSUBISHI ELECTRIC - ЕЛІТНА ТЕХНІКА
MITSUBISHI ELECTRIC - ЕЛІТНА ТЕХНІКА
COOPER & HUNTER - ЗНИЖКИ ДЛЯ ВАС
COOPER & HUNTER - ЗНИЖКИ ДЛЯ ВАС
КУПИТИ ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ КОНДИЦІОНЕРІВ
КУПИТИ ЗАПЧАСТИНИ ДЛЯ КОНДИЦІОНЕРІВ
Кондиціонер Galactic GKZ 24M-S/GCZ 24M-S
30928грн.
Кондиціонер Galactic GKZ 18M-S/GCZ 18M-S
22588грн.
Кондиціонер Galactic GKZ 09M-S/GCZ 09M-S
10999грн.
Кондиціонер Galactic GKZ 12M-S/GCZ 12M-S
12858грн.
Wi-FI модуль Sakata module HHP
950грн.
AC Electric ACEG-07HN1
7650грн.
Cooper&Hunter CH-M09K6 S
9160грн.
AC Electric ACEG-09HN1
8260грн.
Ballu BSPI-10HN1/BL/EU
13999грн.
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S07FTXE
14300грн.
Wi-Fi модуль Midea EU-SK103X Smart Kit
950грн.
Leberg LBS-TOR12UA/LBU-TOR12UA
2
9299грн.
Sanyo/Panasonic C-SB303H8A
14100грн.
Останні відгуки
Кондиционер Leberg LBS-VKG12UA/LBU-VKG12UA
Кондиционер Leberg LBS-VKG12UA/LBU-VKG12UA

Однозначно, не разочарована покупкой кондиционера, он очень комфортный в использовании, по функциона..

29.07.2021 Светлана
Кондиционер Panasonic CS/CU-E 9PKEA
Кондиционер Panasonic CS/CU-E 9PKEA

С установкой кондиционера проблем не возникло, всё работает прекрасно, пользоваться комфортно. Не шу..

28.07.2021 Дарья
Кондиционер Mitsubishi Heavy SRK50ZSX-W/SRC50ZSX-W
Кондиционер Mitsubishi Heavy SRK50ZSX-W/SRC50ZSX-W

Модель подбирал после внимательного изучения описания. Понравилась технологичность и надежность. Дос..

23.07.2021 Андрей
Кондиционер Neoclima NS/NU-07AHX
Кондиционер Neoclima NS/NU-07AHX

Нам эту модель посоветовал менеджер и так как мы сами не знали какой кондиционер нам нужен, решили п..

21.07.2021 Вероника
Каталог товарів

Кондиціонери в Києві від інтернет магазину кліматичного обладнання КліматБит

Магазин кондиціонерів Клімат Бит пропонує обладнання для створення комфортної температури в приміщеннях. У жарку пору року простий вентилятор не здатний добре охолодити повітря, але можна придбати кондиціонери в Києві, які зуміють забезпечити комфортні для життя і роботи умови.

Якісний монтаж кондиціонерів допомагає підвищувати працездатність, поліпшує самопочуття людей, що знаходяться в приміщенні. Щоб отримати всі переваги, які створює пристрій, необхідно, щоб монтаж його був виконаний правильно. У нас ви можете замовити послуги кваліфікованих фахівців, які зможуть швидко і якісно виконати всі необхідні види робіт, а також проведуть постустановочное обслуговування.

Як підібрати кондиціонер

Магазин кондиціонерів в Києві пропонує якісне обладнання, яке ви зможете підібрати відповідно до своїх запитів. Під час вибору пристрою необхідно визначити відповідний вам вид обладнання, його продуктивну потужність, а також ту модель системи, яка здатна справлятися з очікуваної навантаженням. Вартість моделей залежить від виробника і набору функцій.

В інтернет-магазині ви можете вибрати зручну вам модель кліматичного пристрою за доступною ціною. Завжди доступна інформаційна допомога ви можете звернутися до наших консультантів, щоб отримати пораду по підбору техніки з урахуванням параметрів приміщення і його характеристик.

Придбання кліматичного обладнання

Після того, як визначена відповідна замовнику модель обладнання, проводиться замовлення. Платежі приймаються як готівкою, так і безготівковим способом. По місту доставка обладнання проводиться безкоштовно. Можливості транспортування обладнання за межі міста і вартість послуги обговоріть з нашим фахівцем.

Ті, хто купує обладнання оптом або готові залишити відгук на нашому сайті, зможуть отримати хорошу знижку на покупку. Відвантаження здійснюється з нашого складу.

Монтаж кліматичного обладнання

Установка кондиціонера є досить відповідальним моментом, від якого залежить якість майбутньої експлуатації. Від того, які використані матеріали, і від якості проведення монтажу залежить час, який зможе пропрацювати кондиціонер, і ефективність його функціонування.

У нас ви зможете не тільки купити кондиціонери, а й замовити їх установку з дотриманням всіх вимог, що пред'являються. Перед монтажем кліматичного обладнання замовнику буде запропоновані найбільш підходящі місця для розміщення пристроїв. Установка кліматичної техніки часто призводить до додаткових сполучних трас, під час монтажу кондиціонерів для них в стінах влаштовуються штроби. Розміщення таких трас в штробах виконується вже після того, як підібрана конкретна модель техніки в залежності від цього підбираються діаметри електрокабелів і труб. Збираючись купити кондиціонери в Україні з подальшою установкою, це треба брати до уваги.

Якщо установка кліматичної системи буде проводитися при вже закінченому ремонту, магістралі можна приховати. використовуючи пластикові короба. При монтажі систем підвищеної складності з наявністю повітропроводів, якими можуть бути канальні різновиди або ті, що поєднуються з вентиляцією, виконання робіт проводиться згідно підготовленим для проекту кресленнями. Коли робота буде закінчена, необхідно перевірити, як працює нова кліматична система. Якщо буде потрібно, відразу виконується налагодження функцій для умов, які передбачаються під час експлуатації на певному об'єкті.

Сервіс

Наш інтернет-магазин кондиціонерів пропонує проведення сервісного обслуговування кліматичного обладнання. Це допомагає підтримувати хорошу працездатність обладнання протягом тривалого терміну.

До сервісних послуг відносяться такі роботи:

  • Оцінка якості тиску холодоагенту усередині системи.
  • Очищення фільтра, теплообмінників, робочого колеса вентилятора.
  • Додаткова заправка фреоном.

Види систем кондиціонування

Спліт системи найпоширеніші варіанти обладнання для кондиціювання повітря. У їх складі внутрішній і зовнішній блок, які з'єднуються за допомогою фреонопровіда. Внутрішні пристрої можуть бути касетними, підлоговими, настінними, колонними, підстельового.

Настінний кондиціонер в Києві особливою популярністю користується в торгових точках, приватних житлових будинках, квартирах. У них невеликі габарити, зручне обслуговування, в монтажі такі пристрої досить прості.

Касетний кондиціонер, ціна на який в нашому магазині відрізняється доступністю, зручний для розміщення при наявності підвісних стель.

Канальні кондиціонери в Києві купити намагаються, якщо планується приховати клімат-систему, не змінюючи готовий дизайн приміщення. На увазі при цьому залишаться гратами і вентиляції, але досвідчений дизайнер легко впише їх в інтер'єр.

Системи мульти-спліт. Замовити кондиціонери цього типу намагаються у випадках, якщо планується підключення декількох блоків до одного. Загальний блок розташовується зовні будівлі, що дозволяє без особливих проблем обслуговувати відразу декілька приміщень і економити простір на фасаді будівлі.

Мультизональні системи. Цей вид техніки для поліпшення клімату розрахований на експлуатацію на території великих об'єктів. Підходить для підключення великої кількості внутрішніх блоків.

У нас представлений величезний вибір обладнання з різними наборами функцій. Ціна кондиціонерів вказана на картках товару, також ви можете попросити допомоги у консультантів. Вам підкажуть актуальну вартість кондиціонера, який вас цікавить, і допоможуть зробити замовлення.

0