Кондиціонери Mitsubishi Electric в Києві

Кондиціонери Mitsubishi Electric в Києві

Бренд МІЦУБІСІ ЕЛЕКТРИК - постачальник кліматичної техніки, випускає інноваційні продукти та рішення, розроблені для забезпечення високої ефективності, комфорту клімат контролю в житлових і комерційних приміщеннях. Японський виробник пропонує високоякісні агрегати кондиціонування повітря.

Інновації в області охолодження і нагріву закладені в технології змінного потоку холодоагенту - мульти-спліт системи Mitsubishi Electric з функцією «I Feel», за допомогою якої можна одночасно обігрівати та охолоджувати приміщення. Тепер в будинку або офісній будівлі одна кімната може бути встановлена на температуру 25 градусів, а сусіднє приміщення - на 18 градусів. Компанія створила цю інноваційну технологію, щоб запропонувати клієнтам найкращий комфорт і якість клімат-контролю.

Замовити та купити кондиціонери в Києві - доставка по Україні

Мульти-спліт система Mitsubishi Electric - це енергоефективний варіант кондиціонування й опалення, екологічно чисте і повністю настроюється обладнання. Японський бренд виробляє агрегати, обладнані всіма пріоритетними функціями кліматичної техніки нового покоління.

У нашому каталозі онлайн презентовано солідний вибір кліматичного обладнання - на оригінальну продукцію пропонується доступна ціна. Щоб замовити й купити настінні кондиціонери Mitsubishi Electric, ціна яких вказана в нашому прайс-листі, зателефонуйте нам за вказаними на сайті номерами - консультанти підберуть для вас відповідний варіант. Доставлення товару здійснюється по всій території України.

Функціональні особливості та переваги

Настінна спліт система Mitsubishi Electric складається з двох основних компонентів: блоку обробки повітря всередині приміщення, відомого як блок випарника, і блоку конденсатора, розташованого зовні. Ці два агрегати з'єднані лініями холодоагенту, які містять хімічні речовини, що забезпечують охолодження повітря. Кожен кондиціонер Mitsubishi Electric характеризується енергозберігаючими властивостями, надійністю.

Існує кілька основних функціональних переваг, якими можна охарактеризувати кліматичне спліт Mitsubishi Electric обладнання:

Багатоетапна фільтрація, висока якість повітря в приміщенні. Технологія охолодження та кондиціонування здатна забезпечити свіже повітря завдяки спеціально розробленим і встановленим фільтрам, здатні вловлювати неприємні запахи та бактерії, що знаходяться в повітрі. У деяких преміум моделях встановлені платинові дезодоруючі фільтри - нанотехнологія для поглинання запахів і нейтралізації найнеприємніших пахощів і шкідливих мікробів.

Енергоефективність, економія енергетичних витрат. Одна з переваг використання такої техніки, як настінний кондиціонер Mitsubishi Electric, полягає в тому, що споживач може розраховувати на його постійну ефективність. Японські технології передбачають використання мінімальної кількості енергії, необхідної для підтримки бажаної температури в приміщенні.

Інверторно-компресорна технологія. Кондиціонер даного бренду оснащений компресором, що збільшує або зменшує потужність агрегату в залежності від потреб кожної кімнати для підтримки комфорту та економії енергії. Сучасні домовласники вважають за краще спліт техніку з інверторним компресором, оскільки її вартість нижча за вартість агрегатів з роторними компресорами.

Таймер. Якщо ви один з власників нерухомості, який бажає, щоб пристрій було включено всього на кілька годин, програмований таймер ідеально підходить для цього - налаштуйте обладнання на вимикання в певний час.

Smart-контроль - розумне управління. Завдяки безлічі опцій на вибір, бренд спрощує управління системами охолодження та обігріву практично з будь-якого смартфона або планшета. Тепер є можливість включати або вимикати пристрій, відрегулювати налаштування віддалено через смартфон з підтримкою Android і iOS, завдяки вбудованому модулю WiFi.

Інфрачервоний датчик 3D I-SEE SENSOR. Настінні кондиціонери та спліт системи Mitsubishi Electric оснащені інфрачервоним датчиком 3D I-SEE SENSOR, здатним визначати теплові сигнатури людини. Основна функція датчика - вибірковий обігрів або охолодження, створення ідеального комфорту для всіх, хто знаходиться в приміщенні.

Чому обирають Mitsubishi Electric - спліт системи в каталозі онлайн

Вартість кліматичного обладнання і спліт систем є вирішальним фактором, тому техніка для охолодження представлена в каталозі онлайн в декількох цінових категоріях. Бренд уже довгий час займає провідні позиції, пропонуючи асортимент продукції. Тепер це ім'я, якому довіряють в індустрії технологій опалення, вентиляції, кондиціонування повітря і комфорту клімат-контролю.Mitsubishi Electric MSZ-GF71VE/MUZ-GF71VE
68800грн.
Mitsubishi Electric MSZ-HR25VF/MUZ-HR25VF
18681грн.
Mitsubishi Electric MSZ-HR35VF/MUZ-HR35VF
22230грн.
Mitsubishi Electric MSZ-HR42VF/MUZ-HR42VF
25840грн.
Mitsubishi Electric MSZ-HR50VF/MUZ-HR50VF
30360грн.
Mitsubishi Electric MSZ-HR60VF/MUZ-HR60VF
39580грн.
Mitsubishi Electric MSZ-HR71VF/MUZ-HR71VF
45660грн.
Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGB/MUZ-LN25VG
37916грн.
Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGB/MUZ-LN25VGHZ
44938грн.
Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGR/MUZ-LN25VG
38027грн.
Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGR/MUZ-LN25VGHZ
45049грн.
Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGV/MUZ-LN25VG
37611грн.
Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGV/MUZ-LN25VGHZ
44633грн.
Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGW/MUZ-LN25VG
35278грн.
Mitsubishi Electric MSZ-LN25VGW/MUZ-LN25VGHZ
42301грн.
Показано з 1 по 15 із 87 (6 сторінок)