Cooper&Hunter
Cooper&Hunter
Mitsubishi Electric
Mitsubishi Electric
Cooper&Hunter
Cooper&Hunter
Купить запчасти для кондиционера
Купить запчасти для кондиционера
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S24FTXR-NG
34280грн.
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S18FTXR-NG
29900грн.
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXR-NG
20560грн.
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXR-NG
18910грн.
Кондиционер Gree GWH09AAB-K6DNA5A
16131грн.
AC Electric ACEG-07HN1
7650грн.
Cooper&Hunter CH-M09K6 S
9160грн.
Кондиціонер AC Electric ACEG-09HN1
8260грн.
Кондиціонер Ballu BSPI-10HN1/BL/EU
13999грн.
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S07FTXE
14300грн.
Leberg LBS-TOR12UA/LBU-TOR12UA
1
9299грн.
Toshiba/Gmcc PH295M2AS-4KUHI
4900грн.
Neoclima NS/NU-09AHX
8400грн.
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S07XN7
9340грн.
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTX5
14590грн.
Останні відгуки
IDEA ISR-07HR-MA0-DN1
IDEA ISR-07HR-MA0-DN1

Купили данную модель кондиционера на комнату 12м2. Со своими обязанностями справляется на отлично, х..

17.06.2021 Екатерина
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXAL-BL
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S12FTXAL-BL

Хороший современный кондиционер, предназначенный как для охлаждения воздуха в помещении, так и для о..

17.06.2021 Яна
Leberg LBS-TOR12UA/LBU-TOR12UA
Leberg LBS-TOR12UA/LBU-TOR12UA

Оформила заказ на этот кондиционер в данном интернет магазине. По поводу выбора данного кондиционера..

13.06.2021 Анна
Gree QX-B19E150s
Gree QX-B19E150s

Купил компрессор в магазине. Ребята,подобрали аналог компрессора на 22 фреоне. Отправили в мой гор..

20.06.2017 Николай
Каталог товарів

Кондиціонери в Києві від інтернет магазину кліматичного обладнання КліматБит

Магазин кондиціонерів Клімат Бит пропонує обладнання для створення комфортної температури в приміщеннях. У жарку пору року простий вентилятор не здатний добре охолодити повітря, але можна придбати кондиціонери в Києві, які зуміють забезпечити комфортні для життя і роботи умови.

Якісний монтаж кондиціонерів допомагає підвищувати працездатність, поліпшує самопочуття людей, що знаходяться в приміщенні. Щоб отримати всі переваги, які створює пристрій, необхідно, щоб монтаж його був виконаний правильно. У нас ви можете замовити послуги кваліфікованих фахівців, які зможуть швидко і якісно виконати всі необхідні види робіт, а також проведуть постустановочное обслуговування.

Як підібрати кондиціонер

Магазин кондиціонерів в Києві пропонує якісне обладнання, яке ви зможете підібрати відповідно до своїх запитів. Під час вибору пристрою необхідно визначити відповідний вам вид обладнання, його продуктивну потужність, а також ту модель системи, яка здатна справлятися з очікуваної навантаженням. Вартість моделей залежить від виробника і набору функцій.

В інтернет-магазині ви можете вибрати зручну вам модель кліматичного пристрою за доступною ціною. Завжди доступна інформаційна допомога ви можете звернутися до наших консультантів, щоб отримати пораду по підбору техніки з урахуванням параметрів приміщення і його характеристик.

Придбання кліматичного обладнання

Після того, як визначена відповідна замовнику модель обладнання, проводиться замовлення. Платежі приймаються як готівкою, так і безготівковим способом. По місту доставка обладнання проводиться безкоштовно. Можливості транспортування обладнання за межі міста і вартість послуги обговоріть з нашим фахівцем.

Ті, хто купує обладнання оптом або готові залишити відгук на нашому сайті, зможуть отримати хорошу знижку на покупку. Відвантаження здійснюється з нашого складу.

Монтаж кліматичного обладнання

Установка кондиціонера є досить відповідальним моментом, від якого залежить якість майбутньої експлуатації. Від того, які використані матеріали, і від якості проведення монтажу залежить час, який зможе пропрацювати кондиціонер, і ефективність його функціонування.

У нас ви зможете не тільки купити кондиціонери, а й замовити їх установку з дотриманням всіх вимог, що пред'являються. Перед монтажем кліматичного обладнання замовнику буде запропоновані найбільш підходящі місця для розміщення пристроїв. Установка кліматичної техніки часто призводить до додаткових сполучних трас, під час монтажу кондиціонерів для них в стінах влаштовуються штроби. Розміщення таких трас в штробах виконується вже після того, як підібрана конкретна модель техніки в залежності від цього підбираються діаметри електрокабелів і труб. Збираючись купити кондиціонери в Україні з подальшою установкою, це треба брати до уваги.

Якщо установка кліматичної системи буде проводитися при вже закінченому ремонту, магістралі можна приховати. використовуючи пластикові короба. При монтажі систем підвищеної складності з наявністю повітропроводів, якими можуть бути канальні різновиди або ті, що поєднуються з вентиляцією, виконання робіт проводиться згідно підготовленим для проекту кресленнями. Коли робота буде закінчена, необхідно перевірити, як працює нова кліматична система. Якщо буде потрібно, відразу виконується налагодження функцій для умов, які передбачаються під час експлуатації на певному об'єкті.

Сервіс

Наш інтернет-магазин кондиціонерів пропонує проведення сервісного обслуговування кліматичного обладнання. Це допомагає підтримувати хорошу працездатність обладнання протягом тривалого терміну.

До сервісних послуг відносяться такі роботи:

  • Оцінка якості тиску холодоагенту усередині системи.
  • Очищення фільтра, теплообмінників, робочого колеса вентилятора.
  • Додаткова заправка фреоном.

Види систем кондиціонування

Спліт системи найпоширеніші варіанти обладнання для кондиціювання повітря. У їх складі внутрішній і зовнішній блок, які з'єднуються за допомогою фреонопровіда. Внутрішні пристрої можуть бути касетними, підлоговими, настінними, колонними, підстельового.

Настінний кондиціонер в Києві особливою популярністю користується в торгових точках, приватних житлових будинках, квартирах. У них невеликі габарити, зручне обслуговування, в монтажі такі пристрої досить прості.

Касетний кондиціонер, ціна на який в нашому магазині відрізняється доступністю, зручний для розміщення при наявності підвісних стель.

Канальні кондиціонери в Києві купити намагаються, якщо планується приховати клімат-систему, не змінюючи готовий дизайн приміщення. На увазі при цьому залишаться гратами і вентиляції, але досвідчений дизайнер легко впише їх в інтер'єр.

Системи мульти-спліт. Замовити кондиціонери цього типу намагаються у випадках, якщо планується підключення декількох блоків до одного. Загальний блок розташовується зовні будівлі, що дозволяє без особливих проблем обслуговувати відразу декілька приміщень і економити простір на фасаді будівлі.

Мультизональні системи. Цей вид техніки для поліпшення клімату розрахований на експлуатацію на території великих об'єктів. Підходить для підключення великої кількості внутрішніх блоків.

У нас представлений величезний вибір обладнання з різними наборами функцій. Ціна кондиціонерів вказана на картках товару, також ви можете попросити допомоги у консультантів. Вам підкажуть актуальну вартість кондиціонера, який вас цікавить, і допоможуть зробити замовлення.